Huurwoning huren
( Excl.)
Indeling:
Leuk en licht 2-kamer appartement van circa 55m2 gelegen op de eerste verdieping in Stadsdeel Oost vlakbij het Oosterpark.
Gemeenschappelijke entree met eigen entree op eerste verdieping. Een zeer ruime hal met garderobe, een bergkast en toegang naar alle vertrekken.
D....
Indeling:
Leuk en licht 2-kamer appartement van circa 55m2 gelegen op de eerste verdieping in Stadsdeel Oost vlakbij het Oosterpark.
Gemeenschappelijke entree met eigen entree op eerste verdieping. Een zeer ruime hal met garderobe, een bergkast en toegang naar alle vertrekken.
De woonkamer aan de voorzijde heeft veel lichtinval. In de woonkamer staat een piano, voor de liefhebbers.
De moderne en ruime keuken uitgevoerd is van alle gemakken voorzien en via de openslaande deur bereikt u het balkon. In de keuken staat een leuk ontbijttafeltje.
De slaapkamer bevindt aan de rustige achterzijde, inclusief een ruime kledingkast!
In het midden van het appartement bevindt zich de badkamer met inloopdouche, toilet, wastafel en wasmachine.
Ruime berging gelegen op de begane grond, hier staan twee fietsen waarvan u gebruik kunt maken.
Ligging:
Gelegen in het geliefde stadsdeel Oost aan een pleintje tussen het Oosterpark en de Dappermarkt. Leuke koffietentjes en restaurants zoals Wilde Zwijnen, Louie Louie, de Biertuin en bar Knus om de hoek. Het Tropenmuseum en Hotel Arena op 3 minuten. Allerlei winkels in de directe omgeving variërend van supermarkt tot toko.
Goed bereikbaar vanaf de ringweg A-10 (via afrit S113 en S 114) en station Muiderpoort dichtbij. Op loopafstand ligt een tramhalte met onder andere tramlijnen 1,3,7,14 en 19 en ook buslijnen 37 en 41.
Huurprijs per maand: € 1.500,-
Waarborgsom: 2 maanden huur
Beschikbaar: per 01-12-2023
Kenmerken
- Wat is de borg? € 0
- Is er een buitenruimte? : Geen
- Bezichtiging
- Roken toegestaan? Vraag de aanbieder
- Huisdieren toegestaan? Vraag de aanbieder
- Status : Vraag de aanbieder
- Beschikbaar per : 01-12-2023 -